Sirke hücreleri onarır ve yaşam enerjisi verir. Hayatınızdan doğal yöntemlerle hazırlanmış ev yapımı sirkeyi eksik etmeyin. Her gün bir tatlı kaşığı içme suyunuza ilave edip tüketin. Oruç tutmak da hayatı öneme sahip, herkes tutsun. Dünya kurulduğundan beri açlığın şifa olduğu bilinir. O yüzden de oruç tüm dinlerde, tüm inançlarda vardır.

Yediğin şeye benzersin. Yani ne yersen osun. Et ağırlıklı beslenirken, zamanla acıma duygun düşer. Çiçek yersen iyiliğe koşarsın. O yüzden çiçek sirkeleri, şerbetleri önemlidir.

Hipokratın tedavilerinde iki gün aç bırakma var, sirke var. Açlık ve sirke epilipsiye bile iyi gelir. Hatta çok iyi gelir. Sirke bedenden kötü enerjiyi attırır. Katkılı gıdalar ise hücrelerin enerji mekanizmasını bozar. Metebolizması en hızlı çalışan çocuklarda bile göbek alır başını gider!

Sirke ve geleneksel yöntemlerle hazırlanan şerbet, şekerin dalga lanmasına bağlı açlık sanılan huzursuzluk hissini azaltır. Kan şekerini düzeltmedikce kilo alımının önüne geçemezsiniz. Hazır gıdaya asla tenezzül etmeyeceksiniz. Doğal malzemeler kullanarak sağlıklısını yapana kadar pastanelere ve yaş pastaya hiç tenezzül etmeyeceksiniz!

Pasta malzemesi satan yerleri gezin bakalım! Örneğin Ankara'da bulunan Gimat'a bir gidin. Ankara'nın en lüks pastanelerinin bile aldığı ve meyveli pastaya kullandıkları kiloluk glikozlu meyve konservelerini gözünüzle görün. Çileğe glikoz, şeftaliye glikoz! Sanıyor musunuz ki meyveli pasta sağlıklı! Millet de bunları doğum günlerinde çocuklarına ve diğer çocuklara yediriyor! Bunlar hep sisli beyin yapar. Duru görüş tarih olur. Tükenmişlik hastalığı er geç yakalar herkesi.

Huzurlu ve sağlıklı günleriniz olsun... 

Yorumlar (3)
gurmeakademi.com
Posted 8.7.2019 13:19:40 Cevapla

Descry is enjoyably invent seeking your team. gurmeakademi.com http://bit.ly/2KFe3Ka

ContactForm
Posted 10.7.2019 03:50:47 Cevapla

Hello! gurmeakademi.com We make available Sending your business proposition through the feedback form which can be found on the sites in the contact partition. Feedback forms are filled in by our program and the captcha is solved. The supe

Aaroncof
Posted 11.7.2019 22:52:10 Cevapla

Dear Sir/Madam Good Morning !!! Hope you are fine. I am Managing Editor, Universe Publishing Group (UniversePG); is an independent international academic publisher with an editorial team comprising many of the world's leading academicians and res

Yorum Bırak